Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

„Pracowniku oświaty – skorzystaj z nowych możliwości” Drukuj Email
wtorek, 25 listopada 2014 13:54

Szanowne Panie, Szanowni Panowie,


Wojewódzki Urząd Pracy w Katowicach wychodząc naprzeciw tendencjom zachodzącym w oświacie przygotował projekt systemowy pn. „Pracowniku oświaty – skorzystaj z nowych możliwości” w ramach Poddziałania 8.1.2 PO KL. Projekt jest skierowany do osób bezrobotnych - pracowników sektora oświaty, którzy pozostają bez zatrudnienia po dniu 31.12.2012 r. i są zarejestrowani w Powiatowych Urzędach Pracy w województwie śląskim. Celem projektu jest wzrost możliwości zawodowych i zwiększenie szans na zatrudnienie poprzez wsparcie doradczo - zawodowo - psychologiczne oraz szkolenia zawodowe lub studia podyplomowe, podnoszące lub zmieniające dotychczasowe kwalifikacje w/w grupy. Wsparcie dla uczestników projektu będzie dobierane indywidualnie, zgodnie z aktualnymi potrzebami rynku pracy.


Więcej informacji na stronie: http://www.wup-katowice.pl/oraz  http://efs.wup-katowice.pl/

Serdecznie chcielibyśmy Państwo zachęcić oraz poprosić o wsparcie działań Zespołu Projektowego w zakresie dotarcia do ewentualnych uczestników projektu.
W załączeniu przesyłamy plakat oraz ulotkę projektu, z prośbą o rozpropagowanie informacji w Państwa placówkach wśród obecnych i byłych pracowników oraz o umieszczenie informacji na stronach internetowych.

W przypadku pytań  oraz wątpliwości, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 034 363 89 89 wew. 279 lub e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W razie wyrażenia takiej potrzeby, z chęcią spotkamy się z Państwem osobiście. 


Pliki do pobrania

 

Formularz rekrutacyjny - pobierz DOC

Ulotka - pobierz PDF

Plakat - pobierz PDF