Nowi nauczyciele mianowani Drukuj Email
środa, 10 września 2014 15:14

27 sierpnia 2014 r. w Miejskim Zespole Jednostek Oświatowych w Knurowie odbyła się uroczystość wręczenia aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego. Akt mianowania otrzymali:

• nauczyciele Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Karola Miarki w Knurowie: Dominika Czapla, Barbara Zaremba i Patrycja Maciejczak,

• nauczyciel Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Knurowie im. Feliksa Michalskiego): Emilia Stachurska,

• nauczyciel Miejskiego Gimnazjum nr 3 w Knurowie: Michał Moliński.

Nauczyciele, aby uzyskać nominację zdawali egzamin, podczas którego musieli m.in. odpowiadać na pytania członków komisji egzaminacyjnej oraz wykazać się umiejętnością organizacji i doskonalenia własnego warsztatu pracy. Awanse wręczał zastępca prezydenta miasta Piotr Surówka wraz z dyrektorem MZJOś Wojciechem Świerkoszem. Ponadto w uroczystości wzięli udział dyrektorzy placówek, w których zatrudnieni są awansowani nauczyciele: Teresa Bochenek, Barbara Iwanicka oraz Krystyna Dziedzic.